Edu Talent

Dlaczego my?

Edu Talent to jedna z największych platform, której celem jest pomoc studentom w pisaniu prac zaliczeniowych, magisterskich, licencjackich i inżynierskich. Z naszej redaktorskiej pomocy do tej pory skorzystało ponad 5000 studentów z Polski i zagranicy. Dbając o wysokie wyniki naszych klientów, dobieramy specjalistów realizujących zamówienie według klucza, którego nie powstydził się nawet najbardziej wymagający profesor. Dokładamy wszelkich starań, abyś nie tylko zaliczył, ale otrzymał satysfakcjonującą Cię ocenę.

Historia i zespół

Działamy na rynku od lipca 2011. Zaczynaliśmy mając jeden komputer i kilka zleceń miesięcznie. Obecnie nasz zespół wspiera 60 redaktorów, którzy pracują z nami od ponad dwóch lat. Specjalizują się oni zarówno w dziedzinach humanistycznych jak i ścisłych. Poza zleceniami w języku polskim, możesz skorzystać z naszej pomocy przy pracach w języku:

  • angielskim – MA Thesis, MSc Thesis,
  • niemieckim,
  • rosyjskim,
  • francuskim,
  • hiszpańskim,
  • włoskim.

Przebieg składanego przez Ciebie zamówienia jest monitorowany przez profesjonalny zespół konsultantów. Umożliwiamy płatność poprzez przelew bankowy, gotówkę oraz system PayPal.

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Prace po polsku Prace obcojęzyczne

Działamy na rynku od lipca 2011 roku i od tamtej pory systematycznie rozszerzamy naszą ofertę edukacyjną skierowaną do studentów studiów licencjackich, magisterskich.

rzetelność, ikona pełną rzetelność oraz niezawodność
merytoryka, ikona doskonałe przygotowanie merytoryczne
doradztwo, ikona bieżące doradztwo w trakcie współpracy z naszą firmą
Dlaczego Edutalent?

Szybki kontakt

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu maksymalnie 2-3 godzin.

designed by tonik.pl