Prace obcojęzyczne

By napisać ciekawą, poprawną stylistycznie i gramatycznie pracę zaliczeniową, licencjacką czy magisterską w języku innym niż macierzysty, konieczna jest biegła znajomość tego języka, bogaty zasób słownictwa i opanowanie do perfekcji zasad konstrukcji wypowiedzi. To jednak nie wszystko. Każdy student języków obcych wie, że w pisanym przez siebie tekście najtrudniej zauważyć błędy i nanosić poprawki, zarówno merytoryczne jak i stylistyczne. Dlatego niejednokrotnie do napisania dobrej pracy w języku obcym, niezbędna jest pomoc.

Zakres pomocy, jaką możemy Ci zaoferować, zależy od Ciebie – możemy pomóc opracować lub zgromadzić niezbędną literaturę, stworzyć bibliografię, wykonać redakcję lub korektę napisanej pracy lub dokonać formatowania gotowego materiału według obowiązujących standardów. Gwarantujemy także pomoc w zakresie merytoryki oraz w przeprowadzeniu badań i ich opisie.

Zapraszamy do skorzystania z pomocy redaktorów Edu Talent w pisaniu prac w językach obcych. Dla naszych klientów mamy przygotowaną ofertę profesjonalnych konsultacji studenckich w językach obcych oraz opcję pomocy w pisaniu, z dowolnym, dostosowanym do Twoich oczekiwań, zakresie.

Służymy pomocą podczas pisania i korekty prac w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, włoskim i rosyjskim na różnych poziomach i na różne tematy: m.in. filologiczne, kulturoznawcze, literaturoznawcze, pedagogiczne a także z dziedzin ekonomicznych i prawnych. Współpracujemy z wielojęzycznymi ekspertami z dziedzin nauk humanistycznych, z doświadczonymi redaktorami z Polski oraz native speakerami, co pozwala nam zapewnić jak najwyższą jakość usług.

Do kogo kierujemy naszą ofertę:

  • do studentów filologii obcojęzycznych na uniwersytetach w Polsce,
  • do studentów korzystających z programu Erasmus,
  • do studentów studiujących za granicą (Niemcy, USA, Wielka Brytania, Holandia oraz wiele innych),
  • do osób, które w swojej pracy, na kursach lub studiach podyplomowych, piszą lub prezentują coś w językach obcych.

Zapewniamy wysoką jakość językową, dostęp do szerokiej bibliografii i pomoc w bardzo wielu dziedzinach nauki. Wybierz naszą pomoc w pisaniu pracy magisterskiej i licencjackiej po angielsku, niemiecku, francusku, hiszpańsku, rosyjsku i włosku.

Edu Talent

Szybki kontakt

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu maksymalnie 2-3 godzin.

designed by tonik.pl