Prace po hiszpańsku

Język hiszpański jest drugim, po chińskim, najpowszechniej używanym językiem na Ziemi. Szacuje się, że mówi nim około 650 milionów ludzi na siedmiu kontynentach, a drugie tyle uczy się tego języka… Ale mówić po hiszpańsku to jedno, a napisać pracę naukową po hiszpańsku, aby była poprawna językowo i merytorycznie, to drugie. I dużo trudniejsze. Potrzebujesz pomocy z pracą pisemną po hiszpańsku? Tu ją znajdziesz.

W Edu Talent pracują polscy redaktorzy-filolodzy po iberystyce oraz native speakerzy, dla których hiszpański jest językiem macierzystym. Oferujemy profesjonalną i rzetelną pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich i zaliczeniowych w języku hiszpańskim studentom m.in. iberystyki, a także osobom studiującym za granicą, np. w Hiszpanii oraz na uniwersytetach Ameryki Południowej i Środkowej.

Dziedziny nauki, które pomożemy opracować po hiszpańsku:

  • Językoznawstwo,
  • Historia Hiszpanii i krajów latynoamerykańskich,
  • Kulturoznawstwo (Hiszpania i kraje latynoamerykańskie),
  • Metodyka nauczania języka hiszpańskiego,
  • Media i dziennikarstwo,
  • Sport,
  • Historia ludów tubylczych (kraje latynoamerykańskie),
  • Literaturoznawstwo (literatura hiszpańska, literatura latynoamerykańska, literatura baskijska).

Zapewniamy jakość językową na poziomie C1/C2 oraz bezpłatne poprawki. Umożliwiamy rozliczenia ratalne, kontakt mailowy z redaktorami za naszym pośrednictwem, a także merytoryczne konsultacje. Zapewniamy wysoką jakość treści, poprawność językową oraz dajemy gwarancję antyplagiatową. Dajemy możliwość rozliczenia się w dogodnych ratach.

Wyślij zapytanie, przedstaw nam swój temat i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić. Zapraszamy do współpracy.

Magister z pracą dyplomową

Wzory opracowania - język hiszpański

Zobacz co potrafimy!

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/edutalen/domains/edutalent.pl/public_html/wp-content/themes/edutalent/sections/subject-draft-multiple.php on line 19

Szybki kontakt

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu maksymalnie 2-3 godzin.

designed by tonik.pl