Analizy SPSS

Najpierw odpowiednia koncepcja badania, potem liczne okna dialogowe pełne danych, następnie dobrze postawione pytania, graficzne kreatory wykresów, ich wnikliwie badanie i wreszcie dobrze skonstruowane wnioski…  Przeprowadzenie profesjonalnej analizy statystycznej w programie SPSS może rodzić wiele problemów, zwłaszcza na początku. Analiza statystyczna w programie statystycznym SPSS to zaawansowana forma przygotowania analizy wyników badań. Najczęściej stosowana jest przez klientów studiujących psychologię, pedagogikę, czasami także socjologię, marketing, czy fizjoterapię lub pielęgniarstwo.

Pomoc dydaktyczna z zastosowaniem SPSS wymaga dogłębnej wiedzy dotyczącej metod wnioskowania i analizy statystycznej. Kluczem to dobrej analizy SPSS jest prawidłowe wprowadzenie i kodyfikacja danych oraz jasne i rzetelne przedstawienie procedury badawczej. Nadaje to logiczny tok całej analizie i podwyższa ogólnie jej wartość dydaktyczną i badawczą.

Zapewniamy:

  • doradztwo i pomoc merytoryczną przy budowie koncepcji badania,
  • wszystkie pliki z programu SPSS,
  • opis i analizę wyników badań.

W Edu Talent pomagamy w przygotowaniu analiz danych statystycznych, uzyskanych w drodze badań ankietowych z wykorzystaniem programu SPSS. Solidnie i szybko. Wyślij zapytanie, przedstaw nam swój temat i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Szybki kontakt

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu maksymalnie 2-3 godzin.

designed by tonik.pl