Mapy procesów

Mapy procesów są coraz częściej wykorzystywane w nowoczesnym zarządzaniu i nie dotyczy to wyłącznie działów IT, ale również wszystkich innych, w których potrzebna jest przejrzystość i logika działań. Mapy procesów pomagają je uprawnić, objaśnić i optymalizować. By je przygotować konieczna jest wszechstronna wiedza, precyzja, analityczny umysł, wyobraźnia i… sporo czasu, bo zadanie jest pracochłonne.

W naszym zespole pracują redaktorzy, którzy pomagają w pisaniu prac z zakresu zarządzania procesami. W skład tej pomocy wchodzi również przygotowanie wzorów map procesów według wielu dostępnych w praktyce metodyk, w tym tych najnowszych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w opracowaniu mapy procesu dla danego działu (np. obsługa klienta), czy dla konkretnego procesu (np. udzielenie kredytu) Twoje zamówienie zostanie zrealizowane na najwyższym poziomie i zgodnie z przekazanymi wytycznymi.

Zapewniamy:

  • przygotowanie map procesów w MS Excel, MS Word lub Adonis,
  • pełną zgodność z wymaganą metodyką,
  • bezpłatne poprawki,
  • terminowość.

Stworzenie mapy procesów to dla Ciebie czarna magia? Masz na to za mało czasu? Wyślij zapytanie, przedstaw nam swój proces i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić. Zamów pomoc już teraz.

Szybki kontakt

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu maksymalnie 2-3 godzin.

designed by tonik.pl